26 Mart 2019 Salı

Eskişehir Terziler Sanatkarlar Odası


Kurum AdıEskişehir Terziler Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıSüleyman Döner 
Genel Sekreter
Telefon0 222 231 58 43
Fax0 222 230 07 86
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresTaşbaşı Sancar Sok. Pirinç İş Hanı Kat:2 No:38 26010 Eskişehir

Eskişehir Terziler Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ESKİŞEHİR ili MERKEZ ilçesinde Taşbaşı Sancar Sok. Pirinç İş Hanı Kat:2 No:38 26010 Eskişehir adresinde hizmet vermektedir. Eskişehir Terziler Sanatkarlar Odası'na 0 222 231 58 43 telefon numarasından ve 0 222 230 07 86 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Terziler Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Eskişehir Terziler Sanatkarlar Odası,  ESKİŞEHİR ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eskişehir Terziler Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme