26 Mart 2019 Salı

Eskişehir Hazır Elbiseciler Esnaf Odası


Kurum AdıEskişehir Hazır Elbiseciler Esnaf Odası
Oda Başkanıİsmail Tokat 
Genel Sekreter
Telefon0 222 221 07 69
Fax0 222 221 52 45
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresArifiye Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:5 Malik Bey Çarşısı Kat:1/55 26010 Eskişehir

Eskişehir Hazır Elbiseciler Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ESKİŞEHİR ili MERKEZ ilçesinde Arifiye Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:5 Malik Bey Çarşısı Kat:1/55 26010 Eskişehir adresinde hizmet vermektedir. Eskişehir Hazır Elbiseciler Esnaf Odası'na 0 222 221 07 69 telefon numarasından ve 0 222 221 52 45 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Hazır Elbiseciler Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Eskişehir Hazır Elbiseciler Esnaf Odası,  ESKİŞEHİR ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Eskişehir Hazır Elbiseciler Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder