26 Mart 2019 Salı

Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıGelibolu Ticaret ve Sanayi Odası
Oda Başkanıİbrahim Özen 
Genel SekreterHüseyin Çakmak
Telefon0 286 566 11 08
Fax0 286 566 73 13
Web Sitesihttp://www.gelibolutso.org.tr/
Mail Adresibilgi@gelibolutso.com
AdresTuğsavul Cad. No: 108 Çanakkale / Gelibolu

Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ÇANAKKALE ili GELİBOLU ilçesinde Tuğsavul Cad. No: 108 Çanakkale / Gelibolu adresinde hizmet vermektedir. Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 286 566 11 08 telefon numarasından ve 0 286 566 73 13 nolu fax numarasından ve bilgi@gelibolutso.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası,  ÇANAKKALE ili GELİBOLU  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gelibolu Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder