26 Mart 2019 Salı

Gediz Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıGediz Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMesut Naci Cebecioğlu 
Genel SekreterCavit Cengiz
Telefon0 274 412 70 36
Fax0 274 412 70 36
Web Sitesihttp://gediztso.tobb.org.tr/
Mail Adresigediztso@kobinet.org.tr
AdresÖzyurt Mah.132.Sokak No:6 Kütahya / Gediz

Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KÜTAHYA ili GEDİZ ilçesinde Özyurt Mah.132.Sokak No:6 Kütahya / Gediz adresinde hizmet vermektedir. Gediz Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 274 412 70 36 telefon numarasından ve 0 274 412 70 36 nolu fax numarasından ve gediztso@kobinet.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Gediz Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Gediz Ticaret ve Sanayi Odası,  KÜTAHYA ili GEDİZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gediz Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder