26 Mart 2019 Salı

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıGümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası
Oda Başkanıİsmail Akçay 
Genel SekreterLütfi Kılıç
Telefon0 456 213 11 12
Fax0 456 213 60 59
Web Sitesihttp://gumushanetso.tobb.org.tr/
Mail Adresi
AdresCumhuriyet Caddesi No:14 Gümüşhane

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, GÜMÜŞHANE ili MERKEZ ilçesinde Cumhuriyet Caddesi No:14 Gümüşhane adresinde hizmet vermektedir. Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 456 213 11 12 telefon numarasından ve 0 456 213 60 59 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası,  GÜMÜŞHANE ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder