26 Mart 2019 Salı

Gümüshacıköy Ticaret ee Sanayi Odası


Kurum AdıGümüshacıköy Ticaret ee Sanayi Odası
Oda BaşkanıCan Keleş 
Genel SekreterTamer Kısa
Telefon0 358 717 11 03
Fax0 358 717 11 03
Web Sitesihttp://gumushacikoytso.org/
Mail Adresigumushacikoytso@tobb.org.tr
AdresÇay Mah.Çarşı İçi Yeni Merzifon Cad No:2 Amasya / Gümüşhacıköy

Gümüshacıköy Ticaret ee Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, AMASYA ili GÜMÜŞHACIKÖY ilçesinde Çay Mah.Çarşı İçi Yeni Merzifon Cad No:2 Amasya / Gümüşhacıköy adresinde hizmet vermektedir. Gümüshacıköy Ticaret ee Sanayi Odası'na 0 358 717 11 03 telefon numarasından ve 0 358 717 11 03 nolu fax numarasından ve gumushacikoytso@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Gümüshacıköy Ticaret ee Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Gümüshacıköy Ticaret ee Sanayi Odası,  AMASYA ili GÜMÜŞHACIKÖY  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gümüshacıköy Ticaret ee Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder