26 Mart 2019 Salı

Hendek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıHendek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıYılmaz Barutçu 
Genel Sekreter
Telefon0 264 614 77 67
Fax0 264 614 31 75
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresBaşpınar Mah. Ticaret Merkezi Kat:1 Hendek/Sakarya

Hendek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAKARYA ili HENDEK ilçesinde Başpınar Mah. Ticaret Merkezi Kat:1 Hendek/Sakarya adresinde hizmet vermektedir. Hendek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 264 614 77 67 telefon numarasından ve 0 264 614 31 75 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Hendek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Hendek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  SAKARYA ili HENDEK  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hendek Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder