26 Mart 2019 Salı

İnegöl Terziler Ve İşçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum Adıİnegöl Terziler Ve İşçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıSelim Malçok 
Genel Sekreter
Telefon0 224 711 96 79
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresCuma Mah. Lale Sok. No:13/1 İnegöl/Bursa

İnegöl Terziler Ve İşçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BURSA ili İNEGÖL ilçesinde Cuma Mah. Lale Sok. No:13/1 İnegöl/Bursa adresinde hizmet vermektedir. İnegöl Terziler Ve İşçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 224 711 96 79 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İnegöl Terziler Ve İşçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. İnegöl Terziler Ve İşçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  BURSA ili İNEGÖL  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnegöl Terziler Ve İşçiler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder