26 Mart 2019 Salı

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıHopa Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıEngin Koyuncu 
Genel SekreterAli Uzun
Telefon0 466 351 42 17
Fax0 466 351 68 87
Web Sitesihttp://www.hopatso.org.tr
Mail Adresi
AdresTurgay Ciner Cad.Hopa Ticaret Ve Sanayi Odası İş Hanı No:2 Kat:2 Artvin / Hopa

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ARTVİN ili HOPA ilçesinde Turgay Ciner Cad.Hopa Ticaret Ve Sanayi Odası İş Hanı No:2 Kat:2 Artvin / Hopa adresinde hizmet vermektedir. Hopa Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 466 351 42 17 telefon numarasından ve 0 466 351 68 87 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Hopa Ticaret ve Sanayi Odası,  ARTVİN ili HOPA  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder