26 Mart 2019 Salı

Igdır Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıIgdır Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıKamil Arslan 
Genel SekreterGökçen Turan
Telefon0 476 227 82 42
Fax0 476 227 96 25
Web Sitesihttp://www.igdirtso.org.tr
Mail Adresiticaretoda2@ttnet.net.tr
AdresCumhuriyet Cad.Kasaplar Sok.No:35 Iğdır

Igdır Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, IĞDIR ili MERKEZ ilçesinde Cumhuriyet Cad.Kasaplar Sok.No:35 Iğdır adresinde hizmet vermektedir. Igdır Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 476 227 82 42 telefon numarasından ve 0 476 227 96 25 nolu fax numarasından ve ticaretoda2@ttnet.net.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Igdır Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Igdır Ticaret ve Sanayi Odası,  IĞDIR ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Igdır Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder