25 Mart 2019 Pazartesi

Isparta Şoförler Otomobilciler Ve Nakliyeciler Esnaf Odası


Kurum AdıIsparta Şoförler Otomobilciler Ve Nakliyeciler Esnaf Odası
Oda BaşkanıAhmet Tural 
Genel SekreterEmine Funda Çapkın
Telefon0 246 218 13 42
Fax0 246 218 20 00
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresiİspartasoforler.Odasi@İspartaesob.Org
AdresIsparta Şoförler Otomobilciler Ve Nakliyeciler Esnaf Odası

Isparta Şoförler Otomobilciler Ve Nakliyeciler Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ISPARTA ili MERKEZ ilçesinde Isparta Şoförler Otomobilciler Ve Nakliyeciler Esnaf Odası adresinde hizmet vermektedir. Isparta Şoförler Otomobilciler Ve Nakliyeciler Esnaf Odası'na 0 246 218 13 42 telefon numarasından ve 0 246 218 20 00 nolu fax numarasından ve İspartasoforler.Odasi@İspartaesob.Org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Isparta Şoförler Otomobilciler Ve Nakliyeciler Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Isparta Şoförler Otomobilciler Ve Nakliyeciler Esnaf Odası,  ISPARTA ili MERKEZ  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Isparta Şoförler Otomobilciler Ve Nakliyeciler Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder