25 Mart 2019 Pazartesi

Isparta Madeni-İş Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıIsparta Madeni-İş Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda Başkanıİsmail Uygun 
Genel SekreterSavaşhan Karakurt
Telefon0 246 218 59 29
Fax0 246 223 72 46
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail AdresiMadeniis.Odasi@İspartaesob.Org
AdresYeni San.Sit 30 Blok No:7 Halk Bankası Sanayi Şb.Si Yanı Isparta

Isparta Madeni-İş Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ISPARTA ili MERKEZ ilçesinde Yeni San.Sit 30 Blok No:7 Halk Bankası Sanayi Şb.Si Yanı Isparta adresinde hizmet vermektedir. Isparta Madeni-İş Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 246 218 59 29 telefon numarasından ve 0 246 223 72 46 nolu fax numarasından ve Madeniis.Odasi@İspartaesob.Org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Isparta Madeni-İş Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Isparta Madeni-İş Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  ISPARTA ili MERKEZ  şehrinde Maden Eşyacıları Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Isparta Madeni-İş Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder