26 Mart 2019 Salı

İstanbul YMM Odası


Kurum Adıİstanbul YMM Odası
Oda BaşkanıSezai Onaral 
Genel Sekreter
Telefon0 212 251 60 90
Fax0 212 251 60 50
Web Sitesihttp://www.istanbulymmo.org.tr/
Mail Adresiistanbulymmo@istanbulymmo.org.tr
Adresİstiklal Cad. No:146 Beyoğlu

İstanbul YMM Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, İSTANBUL ili MERKEZ ilçesinde İstiklal Cad. No:146 Beyoğlu adresinde hizmet vermektedir. İstanbul YMM Odası'na 0 212 251 60 90 telefon numarasından ve 0 212 251 60 50 nolu fax numarasından ve istanbulymmo@istanbulymmo.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul YMM Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. İstanbul YMM Odası,  İSTANBUL ili MERKEZ  şehrinde SMMM Odaları kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul YMM Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder