25 Mart 2019 Pazartesi

Kadirli Bakkallar Bayiler Esnaf Odası


Kurum AdıKadirli Bakkallar Bayiler Esnaf Odası
Oda BaşkanıAhmet Kendigül 
Genel Sekreter
Telefon0 328 718 05 76
Fax0 328 717 73 01
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresPazar Mah.Cemal Paşa C.Belediye İşhanı Kot.3 Kadirli/Osmaniye

Kadirli Bakkallar Bayiler Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, OSMANİYE ili KADİRLİ ilçesinde Pazar Mah.Cemal Paşa C.Belediye İşhanı Kot.3 Kadirli/Osmaniye adresinde hizmet vermektedir. Kadirli Bakkallar Bayiler Esnaf Odası'na 0 328 718 05 76 telefon numarasından ve 0 328 717 73 01 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kadirli Bakkallar Bayiler Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kadirli Bakkallar Bayiler Esnaf Odası,  OSMANİYE ili KADİRLİ  şehrinde Bakkallar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kadirli Bakkallar Bayiler Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder