25 Mart 2019 Pazartesi

Karaman Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıKaraman Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıMehmet Yılmaz 
Genel SekreterZeki Demir
Telefon0 338 213 11 15
Fax0 338 212 98 49
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresCumhuriyet Mah. 1 Nolu Sağlık Ocağı Arkası Karaman

Karaman Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KARAMAN ili MERKEZ ilçesinde Cumhuriyet Mah. 1 Nolu Sağlık Ocağı Arkası Karaman adresinde hizmet vermektedir. Karaman Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 338 213 11 15 telefon numarasından ve 0 338 212 98 49 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Karaman Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Karaman Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  KARAMAN ili MERKEZ  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karaman Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder