26 Mart 2019 Salı

Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıKelkit Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıCafer Hirik 
Genel SekreterBurcu Özlem Sunur
Telefon0 456 317 15 48
Fax0 456 317 15 48
Web Sitesihttp://kelkittso.tobb.org.tr/
Mail Adresi
AdresPazar Yeri No:25/2 Gümüşhane / Kelkit

Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, GÜMÜŞHANE ili KELKİT ilçesinde Pazar Yeri No:25/2 Gümüşhane / Kelkit adresinde hizmet vermektedir. Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 456 317 15 48 telefon numarasından ve 0 456 317 15 48 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası,  GÜMÜŞHANE ili KELKİT  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder