26 Mart 2019 Salı

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıKeşan Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMustafa Helvacıoğlu 
Genel SekreterErdem Başak
Telefon0 284 714 11 37
Fax0 284 714 76 08
Web Sitesihttp://www.kesantso.tobb.org.tr
Mail Adresikesantso@tobb.org.tr
AdresAnafartalar Cad.No.66/1 22900 Edirne / Keşan

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, EDİRNE ili KEŞAN ilçesinde Anafartalar Cad.No.66/1 22900 Edirne / Keşan adresinde hizmet vermektedir. Keşan Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 284 714 11 37 telefon numarasından ve 0 284 714 76 08 nolu fax numarasından ve kesantso@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Keşan Ticaret ve Sanayi Odası,  EDİRNE ili KEŞAN  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder