26 Mart 2019 Salı

Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıKırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıHalil İbrahim Cesur 
Genel SekreterBünyamin Çelik
Telefon0 326 344 10 94
Fax0 326 344 10 94
Web Sitesihttp://www.kirikhantso.tobb.org.tr
Mail Adresi
AdresCumhuriyet Mah.İnönü Bulvarı No:1 K:3 Hatay / Kırıkhan

Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, HATAY ili KIRIKHAN ilçesinde Cumhuriyet Mah.İnönü Bulvarı No:1 K:3 Hatay / Kırıkhan adresinde hizmet vermektedir. Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 326 344 10 94 telefon numarasından ve 0 326 344 10 94 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası,  HATAY ili KIRIKHAN  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder