26 Mart 2019 Salı

Kırıkkale Terziciler Konfeksiyoncular Trikotajcılar Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıKırıkkale Terziciler Konfeksiyoncular Trikotajcılar Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıMehmet YeşilYurt 
Genel Sekreter
Telefon0 318 218 16 88
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresYenidoğan Mah. Bankalar Cad. Köksallar İş Hanı Kat:3 Kırıkkale

Kırıkkale Terziciler Konfeksiyoncular Trikotajcılar Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KIRIKKALE ili MERKEZ ilçesinde Yenidoğan Mah. Bankalar Cad. Köksallar İş Hanı Kat:3 Kırıkkale adresinde hizmet vermektedir. Kırıkkale Terziciler Konfeksiyoncular Trikotajcılar Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 318 218 16 88 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale Terziciler Konfeksiyoncular Trikotajcılar Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kırıkkale Terziciler Konfeksiyoncular Trikotajcılar Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  KIRIKKALE ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kırıkkale Terziciler Konfeksiyoncular Trikotajcılar Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder