26 Mart 2019 Salı

Kırklareli Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıKırklareli Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda Başkanıİbrahim Ertan 
Genel Sekreter
Telefon0 288 214 06 03
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresDemirtaş Mah. Haşimpeksöz Cad. Terziler Sitesi No:5 Kırklareli

Kırklareli Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KIRKLARELİ ili MERKEZ ilçesinde Demirtaş Mah. Haşimpeksöz Cad. Terziler Sitesi No:5 Kırklareli adresinde hizmet vermektedir. Kırklareli Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 288 214 06 03 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kırklareli Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kırklareli Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  KIRKLARELİ ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kırklareli Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder