26 Mart 2019 Salı

Kırşehir Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıKırşehir Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıBahamettin Öztürk 
Genel Sekreter
Telefon0 386 213 50 70
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresYenice Mah. Atatürk Cad. 93. Sok. No:14/10

Kırşehir Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KIRŞEHİR ili MERKEZ ilçesinde Yenice Mah. Atatürk Cad. 93. Sok. No:14/10 adresinde hizmet vermektedir. Kırşehir Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 386 213 50 70 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kırşehir Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kırşehir Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  KIRŞEHİR ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kırşehir Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder