26 Mart 2019 Salı

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıKırşehir Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıMüfit Göçen 
Genel SekreterMahmut Murat Yıldırım
Telefon0 386 213 11 86
Fax0 386 213 61 34
Web Sitesihttp://www.kirsehirtso.org.tr
Mail Adresikirsehirtso@tobb.org.tr
AdresAtatürk Cad. Ata İş Hanı No:47/2 Kırşehir

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KIRŞEHİR ili MERKEZ ilçesinde Atatürk Cad. Ata İş Hanı No:47/2 Kırşehir adresinde hizmet vermektedir. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 386 213 11 86 telefon numarasından ve 0 386 213 61 34 nolu fax numarasından ve kirsehirtso@tobb.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası,  KIRŞEHİR ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme