26 Mart 2019 Salı

Kütahya Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıKütahya Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıBekir Durmuş 
Genel Sekreter
Telefon0 274 271 66 76
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresCumhuriyet Mah. Esnaf Cad. Meltem Tesisleri Kütahya

Kütahya Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KÜTAHYA ili MERKEZ ilçesinde Cumhuriyet Mah. Esnaf Cad. Meltem Tesisleri Kütahya adresinde hizmet vermektedir. Kütahya Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 274 271 66 76 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kütahya Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kütahya Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  KÜTAHYA ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kütahya Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder