26 Mart 2019 Salı

Kütahya Tuhafiyeciler Yüncüler Züccaciyeciler Ve Manifaturacılar Esnaf Odası


Kurum AdıKütahya Tuhafiyeciler Yüncüler Züccaciyeciler Ve Manifaturacılar Esnaf Odası
Oda Başkanıİbrahim Bölcek 
Genel Sekreter
Telefon0 274 223 50 65
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresServi Mah. Kara Ahmet Sok. Gültaş İş Hanı Kat:2 No: 96 Kütahya

Kütahya Tuhafiyeciler Yüncüler Züccaciyeciler Ve Manifaturacılar Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KÜTAHYA ili MERKEZ ilçesinde Servi Mah. Kara Ahmet Sok. Gültaş İş Hanı Kat:2 No: 96 Kütahya adresinde hizmet vermektedir. Kütahya Tuhafiyeciler Yüncüler Züccaciyeciler Ve Manifaturacılar Esnaf Odası'na 0 274 223 50 65 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Kütahya Tuhafiyeciler Yüncüler Züccaciyeciler Ve Manifaturacılar Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Kütahya Tuhafiyeciler Yüncüler Züccaciyeciler Ve Manifaturacılar Esnaf Odası,  KÜTAHYA ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kütahya Tuhafiyeciler Yüncüler Züccaciyeciler Ve Manifaturacılar Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder