26 Mart 2019 Salı

Malatya Lokantacılar ve Kebapçılar Odası


Kurum AdıMalatya Lokantacılar ve Kebapçılar Odası
Oda BaşkanıZeki Tuna 
Genel Sekreter
Telefon0 422 325 22 21
Fax0 422 326 29 79
Web Sitesihttp://www.lokantacilarvepastacilar.org.tr
Mail Adresi
AdresHükümet Yanı Kazancılar İşhanı Kat:3 No:60 Malatya

Malatya Lokantacılar ve Kebapçılar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, MALATYA ili MERKEZ ilçesinde Hükümet Yanı Kazancılar İşhanı Kat:3 No:60 Malatya adresinde hizmet vermektedir. Malatya Lokantacılar ve Kebapçılar Odası'na 0 422 325 22 21 telefon numarasından ve 0 422 326 29 79 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Malatya Lokantacılar ve Kebapçılar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Malatya Lokantacılar ve Kebapçılar Odası,  MALATYA ili MERKEZ  şehrinde Lokantacılar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Malatya Lokantacılar ve Kebapçılar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme