26 Mart 2019 Salı

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıMersin Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıŞerafettin Aşut 
Genel SekreterAbdulkadir Dölek
Telefon0 324 238 95 00
Fax0 324 231 96 97
Web Sitesihttp://www.mtso.org.tr/
Mail Adresiinfo@mtso.org.tr
AdresÇankaya Mah.Atatürk Cad.Mtso Hizmet Binası K:3 33070 Mersin

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, İÇEL(MERSİN) ili MERKEZ ilçesinde Çankaya Mah.Atatürk Cad.Mtso Hizmet Binası K:3 33070 Mersin adresinde hizmet vermektedir. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 324 238 95 00 telefon numarasından ve 0 324 231 96 97 nolu fax numarasından ve info@mtso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası,  İÇEL(MERSİN) ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder