26 Mart 2019 Salı

Mustafa Kemal Paşa Terziler Ve Hazır Elbiseciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıMustafa Kemal Paşa Terziler Ve Hazır Elbiseciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıCemalettin Bakan 
Genel Sekreter
Telefon0 224 618 14 66
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresYunus Emre Mah. Sanayi Cad. No:130 Kat:2/16 M.Kemal Paşa/Bursa

Mustafa Kemal Paşa Terziler Ve Hazır Elbiseciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BURSA ili MUSTAFA K.PAŞA ilçesinde Yunus Emre Mah. Sanayi Cad. No:130 Kat:2/16 M.Kemal Paşa/Bursa adresinde hizmet vermektedir. Mustafa Kemal Paşa Terziler Ve Hazır Elbiseciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 224 618 14 66 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Mustafa Kemal Paşa Terziler Ve Hazır Elbiseciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Mustafa Kemal Paşa Terziler Ve Hazır Elbiseciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  BURSA ili MUSTAFA K.PAŞA  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mustafa Kemal Paşa Terziler Ve Hazır Elbiseciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder