26 Mart 2019 Salı

Nevşehir Terziler Konfeksiyoncular Manifaturacılar Perdeciler Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası


Kurum AdıNevşehir Terziler Konfeksiyoncular Manifaturacılar Perdeciler Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası
Oda BaşkanıHabil Polatel 
Genel Sekreter
Telefon0 384 213 15 33
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresAtatürk Bulvarı Merkez İşhanı Kat:2 No:42 Nevşehir

Nevşehir Terziler Konfeksiyoncular Manifaturacılar Perdeciler Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, NEVŞEHİR ili MERKEZ ilçesinde Atatürk Bulvarı Merkez İşhanı Kat:2 No:42 Nevşehir adresinde hizmet vermektedir. Nevşehir Terziler Konfeksiyoncular Manifaturacılar Perdeciler Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası'na 0 384 213 15 33 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Terziler Konfeksiyoncular Manifaturacılar Perdeciler Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Nevşehir Terziler Konfeksiyoncular Manifaturacılar Perdeciler Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası,  NEVŞEHİR ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Nevşehir Terziler Konfeksiyoncular Manifaturacılar Perdeciler Ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder