26 Mart 2019 Salı

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıMustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıŞenol Önal 
Genel SekreterBirol Denizli
Telefon0 224 618 05 25
Fax0 224 618 05 28
Web Sitesihttp://www.mkptso.org.tr
Mail Adresimkptso@mkptso.org
AdresAtatürk Mah. Fevzipaşa Cad. No:200 Bursa / M.Kemalpaşa

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BURSA ili MUSTAFA K.PAŞA ilçesinde Atatürk Mah. Fevzipaşa Cad. No:200 Bursa / M.Kemalpaşa adresinde hizmet vermektedir. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 224 618 05 25 telefon numarasından ve 0 224 618 05 28 nolu fax numarasından ve mkptso@mkptso.org mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası,  BURSA ili MUSTAFA K.PAŞA  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mustafakemalpaşa Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder