26 Mart 2019 Salı

Mut Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıMut Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıFevzi Ata 
Genel SekreterMustafa Devam
Telefon0 324 774 27 73
Fax0 324 774 64 99
Web Sitesihttp://www.muttso.org.tr/
Mail Adresimuttso@ttnet.net.tr
AdresMeydan Mah.Kıyı Sok.Belediye Blok- Ları No:2 K:2 Mersin / Mut

Mut Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, İÇEL(MERSİN) ili MUT ilçesinde Meydan Mah.Kıyı Sok.Belediye Blok- Ları No:2 K:2 Mersin / Mut adresinde hizmet vermektedir. Mut Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 324 774 27 73 telefon numarasından ve 0 324 774 64 99 nolu fax numarasından ve muttso@ttnet.net.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Mut Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Mut Ticaret ve Sanayi Odası,  İÇEL(MERSİN) ili MUT  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mut Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder