26 Mart 2019 Salı

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıOsmaniye Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıArif Taşkaya 
Genel SekreterErdal Aslan
Telefon0 328 825 00 68
Fax0 328 825 05 70
Web Sitesihttp://www.osmaniyetso.org.tr/
Mail Adresiotso80@ttnet.net.tr
AdresRauf Bey Mah.Adnan Menderes Bulvarı 9546 Sok. No: 70 Merkez Osmaniye

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, OSMANİYE ili MERKEZ ilçesinde Rauf Bey Mah.Adnan Menderes Bulvarı 9546 Sok. No: 70 Merkez Osmaniye adresinde hizmet vermektedir. Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 328 825 00 68 telefon numarasından ve 0 328 825 05 70 nolu fax numarasından ve otso80@ttnet.net.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası,  OSMANİYE ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder