26 Mart 2019 Salı

Polatlı Terziler Konfeksiyon Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıPolatlı Terziler Konfeksiyon Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıAli Aydın 
Genel Sekreter
Telefon0 312 622 39 87
Fax0 312 621 29 89
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresCumhuriyet Mah. Sivrihisar Cad. Kuş Apt. No:27/3 Polatlı Ankara

Polatlı Terziler Konfeksiyon Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ANKARA ili POLATLI ilçesinde Cumhuriyet Mah. Sivrihisar Cad. Kuş Apt. No:27/3 Polatlı Ankara adresinde hizmet vermektedir. Polatlı Terziler Konfeksiyon Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 312 622 39 87 telefon numarasından ve 0 312 621 29 89 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Polatlı Terziler Konfeksiyon Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Polatlı Terziler Konfeksiyon Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  ANKARA ili POLATLI  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Polatlı Terziler Konfeksiyon Ve Tuhafiyeciler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder