26 Mart 2019 Salı

Ödemiş Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıÖdemiş Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıAyhan Akçam 
Genel Sekreter
Telefon0 232 545 33 11
Fax0 232 545 33 12
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresMimar Sinan Mah. Eski Peynir Pazarı No:1 Ödemiş/İzmir

Ödemiş Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, İZMİR ili ÖDEMİŞ ilçesinde Mimar Sinan Mah. Eski Peynir Pazarı No:1 Ödemiş/İzmir adresinde hizmet vermektedir. Ödemiş Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 232 545 33 11 telefon numarasından ve 0 232 545 33 12 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Ödemiş Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ödemiş Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  İZMİR ili ÖDEMİŞ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ödemiş Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder