26 Mart 2019 Salı

Samsun Terziler Ve Konfeksiyon Benzeri Giyim Sanatkarları Odası


Kurum AdıSamsun Terziler Ve Konfeksiyon Benzeri Giyim Sanatkarları Odası
Oda BaşkanıTurgay Karadeniz 
Genel Sekreter
Telefon0 362 435 03 12
Fax
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresUlugazi Mah. Bağdat Cad. Aktürk İşhanı No:15/1 Samsun

Samsun Terziler Ve Konfeksiyon Benzeri Giyim Sanatkarları Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SAMSUN ili MERKEZ ilçesinde Ulugazi Mah. Bağdat Cad. Aktürk İşhanı No:15/1 Samsun adresinde hizmet vermektedir. Samsun Terziler Ve Konfeksiyon Benzeri Giyim Sanatkarları Odası'na 0 362 435 03 12 telefon numarasından ve nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Samsun Terziler Ve Konfeksiyon Benzeri Giyim Sanatkarları Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Samsun Terziler Ve Konfeksiyon Benzeri Giyim Sanatkarları Odası,  SAMSUN ili MERKEZ  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Samsun Terziler Ve Konfeksiyon Benzeri Giyim Sanatkarları Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder