26 Mart 2019 Salı

Simav Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası


Kurum AdıSimav Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
Oda BaşkanıYener Aktaş 
Genel Sekreter
Telefon0 274 513 66 78
Fax0 274 513 55 05
Web Sitesihttp://www.ttkf.org.tr
Mail Adresi
AdresDört Eylül Mah. Kışla Cad. No:12/2 Simav/Kütahya

Simav Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KÜTAHYA ili SİMAV ilçesinde Dört Eylül Mah. Kışla Cad. No:12/2 Simav/Kütahya adresinde hizmet vermektedir. Simav Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'na 0 274 513 66 78 telefon numarasından ve 0 274 513 55 05 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Simav Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Simav Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası,  KÜTAHYA ili SİMAV  şehrinde Terziler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Simav Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder