26 Mart 2019 Salı

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıSilifke Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıAli Doğan 
Genel SekreterRecep Yıldırım Baydar
Telefon0 324 714 10 38
Fax0 324 714 44 83
Web Sitesihttp://www.sitso.org.tr/
Mail Adresisilifketicaretodasi@ttnet.net.tr
AdresCamikebir Mah. Mefkure Sok. No:2 Mersin / Silifke

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, İÇEL(MERSİN) ili SİLİFKE ilçesinde Camikebir Mah. Mefkure Sok. No:2 Mersin / Silifke adresinde hizmet vermektedir. Silifke Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 324 714 10 38 telefon numarasından ve 0 324 714 44 83 nolu fax numarasından ve silifketicaretodasi@ttnet.net.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Silifke Ticaret ve Sanayi Odası,  İÇEL(MERSİN) ili SİLİFKE  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder