26 Mart 2019 Salı

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıSiirt Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıGüven Kuzu 
Genel SekreterDerya Çengel
Telefon0 484 223 12 03
Fax0 484 223 40 97
Web Sitesihttp://www.siirttso.org.tr
Mail Adresiinfo@siirttso.org.tr
AdresBahçelievler Mahallesi A.Gaffar Okk An Cd.No:32 Siirt

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SİİRT ili MERKEZ ilçesinde Bahçelievler Mahallesi A.Gaffar Okk An Cd.No:32 Siirt adresinde hizmet vermektedir. Siirt Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 484 223 12 03 telefon numarasından ve 0 484 223 40 97 nolu fax numarasından ve info@siirttso.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Siirt Ticaret ve Sanayi Odası,  SİİRT ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder