26 Mart 2019 Salı

Sinop Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıSinop Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıErol Derici 
Genel SekreterTaner Aydemir
Telefon0 368 261 18 06
Fax0 368 260 24 70
Web Sitesihttp://www.sinoptso.tobb.org.tr/
Mail Adresi
AdresAtatürk Cad.Dizdaroğlu Sok.No:5 Sinop

Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SİNOP ili MERKEZ ilçesinde Atatürk Cad.Dizdaroğlu Sok.No:5 Sinop adresinde hizmet vermektedir. Sinop Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 368 261 18 06 telefon numarasından ve 0 368 260 24 70 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Sinop Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Sinop Ticaret ve Sanayi Odası,  SİNOP ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sinop Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder