26 Mart 2019 Salı

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası


Kurum AdıSivas Ticaret ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıHacı Osman Yıldırım 
Genel SekreterMutlu Türkoğlu
Telefon0 346 221 13 84
Fax0 346 221 22 37
Web Sitesihttp://www.sivastso.org/
Mail Adresi
AdresTurgut Özal Caddesi-Fen Lisesi Yanı Sivas

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, SİVAS ili MERKEZ ilçesinde Turgut Özal Caddesi-Fen Lisesi Yanı Sivas adresinde hizmet vermektedir. Sivas Ticaret ve Sanayi Odası'na 0 346 221 13 84 telefon numarasından ve 0 346 221 22 37 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Sivas Ticaret ve Sanayi Odası,  SİVAS ili MERKEZ  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder