26 Mart 2019 Salı

Sorgun Ticaret Ve Sanayi Odası


Kurum AdıSorgun Ticaret Ve Sanayi Odası
Oda BaşkanıErdoğan Mutlu 
Genel SekreterMuhsin Salman
Telefon0 354 415 16 76
Fax0 354 415 15 96
Web Sitesihttp://sorguntso.org.tr/
Mail Adresi
AdresYeni Belediye Terminali K:2 Yozgat / Sorgun

Sorgun Ticaret Ve Sanayi Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, YOZGAT ili SORGUN ilçesinde Yeni Belediye Terminali K:2 Yozgat / Sorgun adresinde hizmet vermektedir. Sorgun Ticaret Ve Sanayi Odası'na 0 354 415 16 76 telefon numarasından ve 0 354 415 15 96 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Sorgun Ticaret Ve Sanayi Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Sorgun Ticaret Ve Sanayi Odası,  YOZGAT ili SORGUN  şehrinde Ticaret ve Sanayi Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sorgun Ticaret Ve Sanayi Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder