25 Mart 2019 Pazartesi

Suruç Fırıncılar Odası


Kurum AdıSuruç Fırıncılar Odası
Oda BaşkanıYasin GÖZEL 
Genel Sekreter
Telefon0 414 611 74 09
Fax0 414 611 39 60
Web Sitesihttp://www.turkiyefirincilarfederasyonu.org
Mail Adresi
AdresCumhuriyet Mah.Lale Sok. No:15 Suruç/ ŞANLIURFA

Suruç Fırıncılar Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ŞANLIURFA ili SURUÇ ilçesinde Cumhuriyet Mah.Lale Sok. No:15 Suruç/ ŞANLIURFA adresinde hizmet vermektedir. Suruç Fırıncılar Odası'na 0 414 611 74 09 telefon numarasından ve 0 414 611 39 60 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Suruç Fırıncılar Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Suruç Fırıncılar Odası,  ŞANLIURFA ili SURUÇ  şehrinde Fırıncılar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Suruç Fırıncılar Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder