25 Mart 2019 Pazartesi

Suruç Şoförler Ve Otomobilciler Odası


Kurum AdıSuruç Şoförler Ve Otomobilciler Odası
Oda BaşkanıHalef Durmaz 
Genel SekreterHüseyin Yüksel
Telefon0 414 611 30 94
Fax0 414 611 90 10
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresi
AdresEski Tekel Cad. No:1 Kat:2 Suruç Şanlıurfa

Suruç Şoförler Ve Otomobilciler Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ŞANLIURFA ili SURUÇ ilçesinde Eski Tekel Cad. No:1 Kat:2 Suruç Şanlıurfa adresinde hizmet vermektedir. Suruç Şoförler Ve Otomobilciler Odası'na 0 414 611 30 94 telefon numarasından ve 0 414 611 90 10 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Suruç Şoförler Ve Otomobilciler Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Suruç Şoförler Ve Otomobilciler Odası,  ŞANLIURFA ili SURUÇ  şehrinde Şoförler Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Suruç Şoförler Ve Otomobilciler Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder