25 Mart 2019 Pazartesi

Tercan Ziraat Odası


Kurum AdıTercan Ziraat Odası
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon0 446 441 23 99
Fax0 446 441 23 99
Web Sitesihttp://www.meslekodalari.com
Mail Adresitercan@tzob.org.tr
AdresKazım Karabekir Mahallesi Pk.24800 Tercan/ERZİNCAN

Tercan Ziraat Odası Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ERZİNCAN ili TERCAN ilçesinde Kazım Karabekir Mahallesi Pk.24800 Tercan/ERZİNCAN adresinde hizmet vermektedir. Tercan Ziraat Odası'na 0 446 441 23 99 telefon numarasından ve 0 446 441 23 99 nolu fax numarasından ve tercan@tzob.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tercan Ziraat Odası iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tercan Ziraat Odası,  ERZİNCAN ili TERCAN  şehrinde Ziraat Odaları kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tercan Ziraat Odası ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder