25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Adana Şubesi


Kurum AdıTmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Adana Şubesi
Oda BaşkanıHASAN ZENGİN 
Genel SekreterFİLİZ MERSİN
Telefon0 322 4560170
Fax0 322 4560169
Web Sitesihttp://www.hkmo.org.tr/
Mail Adresiadana@hkmo.org.tr
AdresAdalet Cad. Kadir Cennet Apt. No:27 Seyhan - Adana

Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Adana Şubesi Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ADANA ili MERKEZ ilçesinde Adalet Cad. Kadir Cennet Apt. No:27 Seyhan - Adana adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Adana Şubesi'na 0 322 4560170 telefon numarasından ve 0 322 4560169 nolu fax numarasından ve adana@hkmo.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Adana Şubesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Adana Şubesi,  ADANA ili MERKEZ  şehrinde Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Adana Şubesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder