25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Merkeze Bağlı Van Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Merkeze Bağlı Van Temsilciliği
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon0 432 2168621
Fax0 432 2148807
Web Sitesihttp://www.hkmo.org.tr/
Mail Adresi
Adresİrfan Baştuğ Caddesi Tiana Center Kat:2 D:6 Merkez - Van

Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Merkeze Bağlı Van Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, VAN ili MERKEZ ilçesinde İrfan Baştuğ Caddesi Tiana Center Kat:2 D:6 Merkez - Van adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Merkeze Bağlı Van Temsilciliği'na 0 432 2168621 telefon numarasından ve 0 432 2148807 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Merkeze Bağlı Van Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Merkeze Bağlı Van Temsilciliği,  VAN ili MERKEZ  şehrinde Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Harita Ve Kadastro Mühendisleri Odası Merkeze Bağlı Van Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder