25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Gebze Temsilciliği


Kurum AdıTmmob İnşaat Mühendisleri Odası Gebze Temsilciliği
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon0 262 641 77 06
Fax0 262 644 33 77
Web Sitesihttp://www.imo.org.tr
Mail Adresi
AdresHacıhalil Mah. Adliye Cad. Tmmob Binası Kat: 2 No: 25 Gebze - Kocaeli

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Gebze Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, KOCAELİ ili GEBZE ilçesinde Hacıhalil Mah. Adliye Cad. Tmmob Binası Kat: 2 No: 25 Gebze - Kocaeli adresinde hizmet vermektedir. Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Gebze Temsilciliği'na 0 262 641 77 06 telefon numarasından ve 0 262 644 33 77 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Gebze Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Gebze Temsilciliği,  KOCAELİ ili GEBZE  şehrinde İnşaat Mühendisleri Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Gebze Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder