25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Tokat Temsilciliği


Kurum AdıTmmob İnşaat Mühendisleri Odası Tokat Temsilciliği
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon0 356 212 66 33
Fax0 356 212 11 03
Web Sitesihttp://www.imo.org.tr
Mail Adresi
AdresYeni Tabakhane Mah. Gazi Paşa Cad. Kıymetler İşh. K:1 - Tokat

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Tokat Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, TOKAT ili MERKEZ ilçesinde Yeni Tabakhane Mah. Gazi Paşa Cad. Kıymetler İşh. K:1 - Tokat adresinde hizmet vermektedir. Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Tokat Temsilciliği'na 0 356 212 66 33 telefon numarasından ve 0 356 212 11 03 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Tokat Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Tokat Temsilciliği,  TOKAT ili MERKEZ  şehrinde İnşaat Mühendisleri Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Tokat Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme