25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Ünye Temsilciliği


Kurum AdıTmmob İnşaat Mühendisleri Odası Ünye Temsilciliği
Oda Başkanı 
Genel Sekreter
Telefon0 452 324 91 45
Fax0 452 324 90 55
Web Sitesihttp://www.imo.org.tr
Mail Adresi
AdresKaledere Mah. Niksar Cad. Karaduman İşh. No: 6 Kat: 2 Ünye - Ordu

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Ünye Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, ORDU ili ÜNYE ilçesinde Kaledere Mah. Niksar Cad. Karaduman İşh. No: 6 Kat: 2 Ünye - Ordu adresinde hizmet vermektedir. Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Ünye Temsilciliği'na 0 452 324 91 45 telefon numarasından ve 0 452 324 90 55 nolu fax numarasından ve  mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Ünye Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Ünye Temsilciliği,  ORDU ili ÜNYE  şehrinde İnşaat Mühendisleri Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob İnşaat Mühendisleri Odası Ünye Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme