25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Mimarlar Odası Batman Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Batman Temsilciliği
Oda BaşkanıMehmet Ekinci 
Genel SekreterCihan Ayıl
Telefon0 488 213 36 37
Fax0 488 213 36 37
Web Sitesihttp://www.batmanmimod.com
Mail Adresimimod-72@hotmail.com
AdresMeydan Mah.Atatürk Bulvarı Petrol İşhanı Kat: 8 No: 7 / 20 Batman

Tmmob Mimarlar Odası Batman Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BATMAN ili MERKEZ ilçesinde Meydan Mah.Atatürk Bulvarı Petrol İşhanı Kat: 8 No: 7 / 20 Batman adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Batman Temsilciliği'na 0 488 213 36 37 telefon numarasından ve 0 488 213 36 37 nolu fax numarasından ve mimod-72@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Batman Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Batman Temsilciliği,  BATMAN ili MERKEZ  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Batman Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder