25 Mart 2019 Pazartesi

Tmmob Mimarlar Odası Bilecik Temsilciliği


Kurum AdıTmmob Mimarlar Odası Bilecik Temsilciliği
Oda BaşkanıUfuk Aykaç 
Genel SekreterNihan Eğilmez
Telefon0 228 213 04 04
Fax0 228 213 04 04
Web Sitesi
Mail Adresibilecik@mo.org.tr
AdresGazipaşa Mah. Atatürk Bulvarı Ertan Plaza K:1 D:1 No:16 Bilecik

Tmmob Mimarlar Odası Bilecik Temsilciliği Hakkında
Bozkır Ziraat Odası, BİLECİK ili MERKEZ ilçesinde Gazipaşa Mah. Atatürk Bulvarı Ertan Plaza K:1 D:1 No:16 Bilecik adresinde hizmet vermektedir. Tmmob Mimarlar Odası Bilecik Temsilciliği'na 0 228 213 04 04 telefon numarasından ve 0 228 213 04 04 nolu fax numarasından ve bilecik@mo.org.tr mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Bilecik Temsilciliği iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Tmmob Mimarlar Odası Bilecik Temsilciliği,  BİLECİK ili MERKEZ  şehrinde Mimarlar Odası kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa söz konusu kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer ki kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tmmob Mimarlar Odası Bilecik Temsilciliği ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya çalışanlarına teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve kişisel bilgileriniz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun üstteki bilgilerini kullanınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder